Kontakt Smiso

Vi holder til sentralt i Tromsø – like ved Polarmuseet og Skansen.

Adresse: Søndre Tollbodgate 9, 3.etg. 9008 Tromsø (se kart)
Tlf: 77 65 20 44
Hjemmeside: smiso.no
E-post: post@smiso.no

Åpningstider:

Åpningstider 2020.

Smiso er åpent mandag – fredag fra 08:30 – 16:00 for hjelp, samtaler og veiledning.

Vil du bare stikke innom, ta en kaffe og slappe litt av i vår 4. etasje kan du gjøre det på følgende dager:

Onsdag og torsdag fra 10:00-15:00, samt siste onsdag i måneden fra 10:00 – 18:00.

Vi gleder oss til å møte akkurat deg.

Trenger du noen å prate med utenom våre åpningstider?

Hjelpetelefonen for seksuelt misbrukte.

Det er nå gratis å ringe til Hjelpetelefonen uansett hvordan telefonabonnement en har. Fra utlandet er det egne takster.

Tlf. 800 57 000

https://hfsm.no/

Staben

Lene Sivertsen
Daglig leder
lene.sivertsen@smiso.no


Ann Kirsti Gamst
Fagkonsulent
ann.kirsti.gamst@smiso.no

Beate Olsen
Fagkonsulent
beate.olsen@smiso.no

Bjørn Aasmoe
Fagkonsulent
bjorn.aasmoe@smiso.no

Eirik Junge Eliassen
Fagkonsulent
eirik.eliassen@smiso.no

Nina Johannessen
Miljøarbeider

nina.johannessen@smiso.no

Fagkonsulent

Sunniva Olsen

Fagkonsulent

sunniva.olsen@smiso.no

Click here to add your own text

Click here to add your own text